VIZUĀLO MĀKSLU PORTĀLS

LV   ENG
Mākslas mese Art Riga Fair 2014
Dags Vidulejs, Riga Art organizators
23.11.2014 - 30.11.2014

Rīgā pirmo reizi notiek pasaulē pārbaudītais un populārais mākslas satiksmes formāts – mākslas mese.
 
 
Starptautiska modernās un laikmetīgās mākslas mese Art Riga 2014 rādīs skatītājiem vērienīgu izstādi, kurā savu dalību apstiprinājušas mākslas galerijas no Vācijas, Šveices, Itālijas, Krievijas, Indonēzijas... Uz Rīgu tiek vesti Salvadora Dalī, Marka Šagāla, Džordžo de Kiriko darbi, šurp brauc Šveicē dzīvojošais mākslas kritiķis Saimons Hjūits, publicists, mākslas menedžers un galerists Marats Helmans u.c.

Tā ir mākslas galeriju un institūciju kolektīva izstāde, kurā katrs dalībnieks savu ekspozīciju iekārto atsevišķā stendā.

Pasākuma norises vieta – Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejs – izvēlēta, ņemot vērā ēkas kultūrvēsturisko nozīmi, tās ietilpību un apmeklētājiem viegli pieejamo atrašanās vietu.

Meses laikā notiks ne vien tradicionālas un starpdisciplināras mākslas skates, bet arī plaša analītisku diskusiju programma un dalībnieku individuālās prezentācijas.

Mākslas meses galvenie mērķi ir:

- iegūt starptautisku atpazīstamību un kļūt par svarīgu ikgadēju tikšanās vietu Ziemeļeiropas, Rietumeiropas un Austrumeiropas mākslas profesionāļiem;

- stiprināt Latvijas mākslinieku un mākslas galeriju autoritāti;

- iegūt padziļinātu ieskatu Baltijas reģiona aktualitātēs, apjaust pasaules mākslas strāvojumus un paraudzīties uz sevi Eiropas un pasaules mākslas tirgus kontekstā;

- veicināt kvalitatīvu izstāžu apmaiņu ar ārvalstu mākslas galerijām, iepazīt jaunus sadarbības partnerus mākslas pasākumu organizēšanā visā pasaulē.
 
Atgriezties
 
 
 
Komentāri
 
Jūsu vārds
Jūsu e-pasts
Teksts